![](/Image/VvXTZxLId9s.jpg/0/495/)
![Μαγειρεύω Οικονομικά - 28/11/2012](/Images/sp.gif)
![](/Images/sp.gif)
Μαγειρεύω Οικονομικά - 28/11/2012
Ογκρατέν με ζυμαρικά και μπρόκολο στο φούρνο μέσα σε πλούσια δόση κρέμα γάλακτος. Το δεύτερο ζεστό πιάτο μας είναι η σαλάτα μανιταριών με κομμάτια από κατίκι. Στη συνέχεια ο σεφ μας παρουσιάζει αλμυρά spring rolls παναρισμένα με κομμάτια δημητριακών.
![](/Images/sp.gif)
![Χυλοπίτες ογκρατέν με μπρόκολο](/Images/sp.gif)
Χυλοπίτες ογκρατέν με μπρόκολο
![](/Images/sp.gif)
![Ζεστή σαλάτα μανιταριών με κατίκι](/Images/sp.gif)
Ζεστή σαλάτα μανιταριών με κατίκι
![](/Images/sp.gif)
![Αλμυρά spring rolls σε κρούστα δημητριακών](/Images/sp.gif)
Αλμυρά spring rolls σε κρούστα δημητριακών